Beveik visos nuotraukos yra darytos japono Takahiro. Mes su juo kažkur susitikome kelyje. Susitikome ne kartą, dabar neįsivaizduoju kaip, nes eidavo jis labai labai greitai, kaip tikras samurajus. Su juo būdavo neįmanoma eiti kartu. Per valandą jis nueidavo kokius 8 km., jei ne daugiau. Vadinasi, jis kažkur užsibūdavo ir vėl mane aplenkdavo.  Visada prie šono jam kabėjo fotoaparatas ir jis visą laiką fotografavo.  Po Camino paprašiau man atsiųsti nuotraukų. Jam sakiau, kad noriu jas panaudoti interneto svetainei.

Nuotraukos geros kokybės. Jose matosi fotografo asmenybė, jo požiūris į Ispaniją, piligrimus, daug gamtos peizažų. Nuotraukų beveik tūkstantis, todėl teko daryti atranką. Jos išdėstytos chronologiškai nuo viršaus į apačią: prasideda Puente la Reina ir baigiasi Santiage. Takahiro keliavo kitu keliu ir į Camino frances jis pateko Puente la Reina. Atkarpa nuo St-Jean iki Puente la Reina nėra atvaizduota nuotraukose. Keletas nuotraukų yra darytos mano pačio.

Gaila, neišsaugojau Takahiro pavardės. Nuotraukose kai kur matosi jo šešėlis, bet yra ir viena nuotrauka, kurią pridedu:

Takahiro

Galerija